• Příprava na IVF

 • Se stoupající životní úrovní a životními nároky jakoby přímo úměrně klesala i kvalita naší populace.

  Stává se pomalu vzácností narození zdravého dítěte, jehož matka neměla problémy v těhotenství, donosila dítě přirozenou cestou, porodila bez obtíží.

  Zoufalí manželé, jež prošli mnoha strastiplnými vyšetřeními a vyzkoušeli všechny možné i nemožné metody, se dříve či později dopracují k možnosti poslední tj. zplození dítěte za uměle připravených podmínek (IVF), ale i tato možnost není stoprocentní.

  Připravujete se na umělé oplodnění neboli IVF? Není Vaše tělo schopno produkovat kvalitní vajíčka při IVF odběru? Nejste schopna vyprodukovat dostatečné množství zralých folikulů? Nebo jsou Vaše folikuly příliš malé?

  Pokud jste si odpověděli alespoň na jednu otázku ano, tak Vám naše pracoviště Tradiční čínské medicíny nabízí podporu před samotnou IVF a před transferem oplodněných vajíček.
  Specializujeme se na léčbu neplodnosti s pomocí čínské medicíny, to znamená bylinné léčby a akupunktury. Můžete dosáhnout vyššího úspěchu početí při souhře, jak tradiční čínské medicíny, tak programu IVF klinik. V odborných kruzích se uvádí až 60% úspěšnost početí při kombinaci TČM a západní medicíny. Bez pomoci TČM pouze 30 – 40%.

  Doporučujeme 3-4 měsíce před plánovaným přenosem vajíček zahájit léčbu TČM pro podporu IVF, vyššího počtu odebraných vajíček, jejich zralost a odolnost pro umělé oplodnění. Během tohoto přípravného období se některým párům podaří otěhotnět přirozenou cestou nebo mají mnohem větší šanci již při první IVF léčbě. Na tělo šité bylinné odvary a akupunktura zvyšují množství zralých folikulů, zlepšují kvalitu vajíček a výrazně snižují riziko selhání IVF. Zvyšují přívod krve do dělohy a vaječníků.

  Pro muže příprava pomocí čínské medicíny často vyřeší alergii partnerky na partnerovo sperma, redukuje deformity spermií, zvyšuje množství, vitalitu a rychlost spermií.

  Na klinikách reprodukční medicíny jsou při IVF používány standardní postupy stejné pro většinu klientek. Kdežto čínská medicína přistupuje ke každé ženě individuálně, což je její prioritou. Tímto respektováním všech individuálních faktorů zvyšuje Vaši šanci otěhotnět…