• ZHUBNĚTE BEZ STRESU ZA 20 DNÍ!

 • Hubněte bez stresu s pomocí akupunktury!

  Shoďte až 10% váhy během 20 dní.

  Také jste již vyzkoušeli mnoho diet bez požadovaného výsledku? Vyzkoušejte náš redukční program, který si oblíbilo tisíce příznivců pro svou dynamiku.

  Díky jedinečnému propojení akupunktury a diety čerpající z učení čínské medicíny zhubněte až 10% váhy za 20 dní.

  Metoda byla úspěšně vyzkoušena v reality show Blesku ŠTÍHLÍ s BLESKEM

   

  belly-2354_1920

  JAK TO FUNGUJE?

  Ušní akupunktura

  • Uklidňuje žaludek a tlumí  hlad
  • Zabraňuje vyplavování stresových hormonů a tím podporuje hubnutí tuků.
  • Nedochází k úbytku bílkovin a tím je potlačen následný jo-jo efekt.

  Razantní ale vyvážená dieta

  • Je sestavena na základě základních nutričních hodnotách a termodynamice potravin.
  • Při jejím sestavení čerpáme z učení čínské medicíny o jinu a jangu ve stravování, které bylo ověřeno tisíciletými zkušenostmi.

  Dieta probíhá pod odborným dohledem

  • Klient dochází na pravidelné kontroly minimálně 1x týdně pro posouzení dosažených výsledků a doporučení dalšího postupu

  Dalším pozitivní  účinkem kůry je detoxikace  organizmu

  • Při redukční kůře je kladen velký důraz na výběr potravin, které pomáhají k odplavení škodlivin a regeneraci organismu. Podporu detoxikace lze posílit popíjením Jerlínového čaje, který doporučujeme během dietní kůry.

  Redukční kúra

  redukce váhy

  Redukční program si u nás získal tisíce příznivců pro svou dynamiku. Je založený na razantní ale vyvážené dietě, využívající jak nutriční, tak i termodynamické znalosti o vlastnostech potravin. Je dvacetidenní. Protože však hlavním problémem většinou není dieta samotná, ale stres a nervozita, které ji provází, kombinujeme dietní opatření s ušní akupunkturou. Jistě znáte z vyprávění napichování ušních lalůčků kvůli hubnutí. Chtěli bychom poopravit chybný názor o hubnutí po pouhém napíchnutí jehel. Stimulace bodů na uchu nás zbaví pocitu hladu a nervozity, nikoliv nadbytečných kilogramů. Ty je zapotřebí shodit tak, že přijmeme méně energie než vydáme. Jehly v uchu nám to pouze umožní „ve zdraví přežít“.

  Tento redukční program provádíme v nezměněné podobě od roku 1998 a je tedy již náležitě otestovaný na několikatisícovém souboru klientů. Je určený pro motivované jedince, kteří však nemají dostatečně pevnou vůli či přesně rozepsaný dietní režim. Kúra je dvacetidenní a po jejím absolvování je průměrný pokles hmotnosti 1/9 výchozí tělesné hmotnosti. Pro dosažení tohoto příjemného výsledku se využívá několik aspektů.

  Motivace – bez které by to nešlo a klient by nás pochopitelně nenavštívil . Další pilíře diety slouží k podpoře motivace a nastolení jasného řádu, podle kterého je potom snadnější postupovat.

  stones-451329_1920

  Dieta

  tape-403586_1920

  tvoří nejdůležitější součást redukčních kúr. Při jejím sestavení se využívá základních nutričních poznatků a rovněž učení čínské medicíny o jinu a jangu v dietetice. Malé množství konzumovaných potravin zajistí přísun nezbytných výživných látek (minerálů, vitamínů, fosfolipidů, bílkovin), při jejichž nedostatku vzniká podvědomá nutnost přerušit dietu a najíst se. Navíc, základním předpokladem diety je nepoškodit organizmus karencí (nedostatkem) nezbytných látek.

  Ušní akupunktura

  aiguille-1280088_1920

   

  – pomáhá při regulaci metabolických dějů a při tlumení stresu. Představy, že by po napíchnutí jehliček do ucha někdo zhubnul bez dalšího snažení jsou již překonány. Jehly svým reflexním působením pouze odstraní stres z hladovění, z nemožnosti zajíst své každodenní problémy, utlumí sekreci žaludečních šťáv, zvýší práh pro navození stresu. Jehly se napichují až po 24 hodinovém hladovění, aby nebylo pochyb o jejich lokalizaci (pryč je rovněž doba, kdy se jehličky píchaly na počkání od boku a samozřejmě se zcela minuly účinkům).

  Režimová opatření

  giraffe-1575099_1920

  – dalším ze „Svatoplukových prutů“, nutných pro zdárné ukončení diety je způsob, jakým stravu konzumujeme. Zásadou je dlouhé žvýkání potravy, jednak kvůli kompletnímu strávení tohoto malého množství a jednak kvůli výuce. Po skončení diety se totiž snažíme nezapomenout na tento „umravněný“ způsob konzumace, což se nám poté odmění udržením si hmotnosti.

  Dohled terapeuta

  massage-1929064_1920

  – během dvacetidenní kúry přichází klienti na pravidelné kontroly, při kterých se pochlubí svými „mezičasy“ v poklesu hmotnosti, zkontroluje se ucho s jehličkami, klienti se povzbudí či napomenou, podle toho, co vyžadují okolnosti.

  Detoxikace

  vegetable-1923605_1920

  – významný vedlejším produktem redukční kúry je pročištění organizmu. Při dietě se klade velký důraz na výběr potravin, které neobsahují konzervační látky či nevhodné příchutě. Pro zažívací trakt je to balzám. Jednak nemá co na práci a tak zde probíhá regenerace, jednak nepřijímá toxické látky ze stravy a navíc konzumované potraviny mají i přímý regenerační dopad na vnitřní orgány (černý sezam, ovoce, zelenina). Podporu detoxikace lze posílit popíjením Jerlínového čaje, který doporučujeme během dietní kúry.

  Zkuste také Vy naši dvacetidenní redukční kúru!

  image-1807513_1920

  Pozor, pro správnou lokalizaci příslušných bodů na ušním boltci je zapotřebí jednodenní lačnění. Toto již částečně vyvolá nepříjemné stavy, které nám brání v dodržování diety – slabost, nervozitu, bolesti hlavy, tedy stavy spojené s poklesem hladiny krevního cukru. V tuto dobu se „reflexně“ objevuje bolestivost v některých malých okrscích ušního boltce. do těchto míst se poté vpraví sterilní jehlička na jedno použití, která zpětně pomáhá tyto stavy stabilizovat.

  CENA: 1400Kč

  • obsahuje vstupní pohovor
  • měření hodnot
  • Tělesná hmotnost
  • Procento tělesného tuku
  • Procento vody v těle
  • Svalová hmota (včetně vnitřních orgánů)
  • Viscerální tuk (tuk v břišní dutině)
  • Hodnocení zdravé úrovně viscerálního tuku
  • Hmotnost kostí (minerálů v kostech)
  • Bazální metabolismus = kalorický výdej (BMR)
  • Metabolický věk (pro osoby ve věku 12-90 let)
  • Fyzická kondice (physique rating), somatotyp
  • aplikace ušní akupunktury
  • 2x kontrola